Нарада з питань реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів

19 лютого 2014 р. о 14:00 в залі селекторних нарад ОДА (Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб. 418) відбудеться нарада з метою забезпечення ефективної реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та забезпечення державної політики у сфері містобудування на території Чернівецької області.
На порядку денному - доповіді керівництва Департаменту інфраструктури, містобудування, архітектури та ЖКГ Чернівецької ОДА: Павела Дмитра Дмитровича, директора Департаменту; Басараб Ольги Михайлівни, начальника відділу регіонального розвитку та містобудівного кадастру управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Департаменту; Семенюка Євгена Івановича, заступнику начальника управління – начальника відділу планування та забудови населених пунктів управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Департаменту.

На нараду запрошені керівники структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури районних держадміністрацій, а також Чернівецької та Новодністровської міських рад. І, звичайно, директор Чернівецького РУ Фонду Шульга Д.А.